The Canadian VIA Rail Vancouver-Toronto
De legendarische route van ‘’the Canadian’’ verbindt Vancouver met Toronto en biedt een panoramisch uitzicht op het vele natuurschoon van het land. Van het snelstromende water in de Fraser River via de majestueuze Rocky Mountains en vervolgens over uitgestrekte prairies, tot de meren in Ontario; elke kilometer is een nieuwe ontdekking. Wist je dat deze trein voor het eerste heeft gereden op 24 april 1955?
Tijdens de reis kun je genieten van het comfort en de luxe van de trein, terwijl je door grotendeels ongerepte natuur reist. Het is een reis die niet alleen je ogen opent voor de schoonheid van Canada, maar je ook een gevoel van vrijheid en avontuur geeft. Tijdens de reis heb je alle tijd om je mede reisgenoten te spreken, maar je kunt ook deelnemen aan een quiz, een wijnproeverij of een spelletje spelen. Of je nu reist voor de ervaring of het natuurschoon en de uitgestrektheid van het land wilt verkennen, de reis met The Canadian is een reis die je nooit zult vergeten.
Route: Toronto-Vancouver (4466 km), vertrek op maandag en vrijdag
Reisduur: 4 nachten / 5 dagen
Deze reis is ook in omgekeerde richting te maken.
Onze collega Vivian heeft deze bijzondere treinreis een paar jaar geleden gemaakt en is daar heel enthousiast over. Lees haar uitgebreide verslag voor meer inspiratie.
Route in het kort:
Vancouver
Kamloops
Jasper
Edmonton
Saskatoon
Winnipeg
Sioux Lookout
Sudbury Junction
Toronto